background

Jesteśmy na XVI Europejskim Kongresie Gospodarczym

Właśnie odbywa się XVI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Na wydarzeniu nie zabrakło reprezentacji CORONA Serwis.

Spis treści

  Właśnie trwa XVI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Wśród uczestników wydarzenia znaleźli się również przedstawiciele CORONA Serwis. Na czym skupia się tegoroczne spotkanie?

  Tematyka Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje najważniejsze dziedziny gospodarki, kierunki rozwoju społecznego, kluczowe dla przyszłości zjawiska i trendy. Tegoroczne panele podejmą tematykę m.in. bezpieczeństwa energetycznego, geopolityki, gospodarki, inwestycji, finansów czy nowoczesnych technologii.

  Trwające w dniach 7-9 maja wydarzenie to trzy dni wypełnione kilkudziesięcioma panelami i rozmowami z setkami ekspertów. Wśród panelistów wydarzenia znalazły się uznane autorytety, indywidualności, decyzyjni politycy. Menedżerowie wielkich firm i przedsiębiorcy. Eksperci, naukowcy, ludzie mediów.

  prezes CORONA Serwis, Wiesław Jobczyk

  EEC to z pewnością wydarzenie, na którym warto być. Poruszane tematy dotyczą praktycznie wszystkich sektorów. To okazja do poznania tego, w którym kierunku zmierzamy w zakresie gospodarczym, bezpieczeństwa i co tak naprawdę przyniosą kolejne lata w tym zakresie. To czynniki niezwykle istotne dla każdego przedsiębiorstwa, dlatego nie mogło nas tam zabraknąć.

  Wiesław Jobczyk, prezes zarządu CORONA Serwis.

  Jedną z bardziej interesujących kwestii jest transformacja energetyczna i bezpieczeństwo gospodarki energetycznej. O kwestiach bezpieczeństwa i zagrożeniach wynikających m.in. z ataków cybernetycznych na kluczowe transformatory pisaliśmy wielokrotnie m.in. TUTAJ.

  Opublikowany w: News