background

W 2024 premiera dwóch nowych tabletów do stref EX

Dwa nowe tablety do strefy 1/21 już w połowie przyszłego roku. Zobacz, dlaczego te urządzenia to ewenement w swojej kategorii.

Już w połowie przyszłego roku w ofercie CORONA Serwis znajdą się dwa kolejne tablety do stref zagrożonych wybuchem niemieckiego producenta i.safe MOBILE. Urządzenia przeznaczone będą do pracy w strefie 1/21.

Dwa modele tabletów przeznaczone do pracy w strefie 1/21 to kolejna nowość w katalogu CORONA Serwis. Urządzenia te będą dostępne już w połowie przyszłego roku.


prezes CORONA Serwis, Wiesław Jobczyk

Nasz niemiecki partner i.safe MOBILE nie zwalnia tempa w dostosowywaniu swojej oferty do coraz bardziej wymagających procesów technologicznych, nieustannie poszerzając katalog o coraz to bardziej nowoczesne modele swoich urządzeń. Dzięki naszej ścisłej współpracy wszystkie te urządzenia dostępne są także dla polskich przedsiębiorców.

Wiesław Jobczyk, prezes zarządu CORONA Serwis.


Android lub Windows – wybór należy do Ciebie!

Nowe urządzenia to wsparty systemem Android tablet IS940.1 oraz oparty na systemie Windows IS945.1!

Dzięki dwóm alternatywnym systemom operacyjnym (Android i Windows) użytkownicy otrzymują do dyspozycji tablety do transmisji danych w strefie zagrożenia wybuchem 1/21, które można zintegrować z istniejącym systemem i infrastrukturą zakładu za pomocą sieci 4G/5G lub WIFI 6.

Ponadto, te dwie energooszczędne wersje tabletów wyposażono w wydajny chipset QCM6490 firmy Qualcomm® Technologies, Inc. Chipset zoptymalizowano pod kątem IIoT. Dodatkowo tablety posiadają wyraźny 10,1-calowy wyświetlacz Full HD i 16-stykowy interfejs ISM do bezpiecznego podłączania modułów zewnętrznych.

Solidna konstrukcja, lekkość i łatwość użytkowania to kolejne zalety nowych modeli. Producent zapewnił również obsługę Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, NFC i konfigurowalne przyciski. Pakiet funkcji uzupełnia wydajna, wymienna bateria oraz tylna i przednia kamera.

Ponadto, nowe urządzenia jako pierwsze na świecie możliwość ładowania urządzeń w strefie zagrożonej wybuchem. To absolutne otwarcie na nowe możliwości zastosowania.

Nowe tablety będą dostępne w ofercie CORONA Serwis już od połowy 2024 roku. Więcej informacji już wkrótce.

Poprzedni wpis w kategorii
Następny wpis w kategorii