background

CORONA na Warsaw Industry Week

W tym roku wspieramy naszego partnera i.safe MOBILE podczas Warsaw Industry Week. Koniecznie zajrzyjcie na stoisko B3.22B.

Spis treści

    Razem z naszym partnerem – niemieckim producentem – i.safe Mobile, byliśmy obecni na Warsaw Industry Week. Wydarzenie odbyło się 24-26 października w Nadarzynie (k. Warszawy).

    Warsaw Industry Week to Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych organizowane od 2016 roku. Targi wyróżniają się swoim zakresem i różnorodnością prezentowanych rozwiązań. Skupiają setki firm z branży prezentując najnowsze innowacje i technologie. To idealna przestrzeń do wymiany wiedzy, nawiązywania kontaktów oraz promocji nowości branżowych.

    W tym roku swoje stoisko zaprezentował również i.safe Mobile, niemiecki producent urządzeń do komunikacji w strefach zagrożonych wybuchem, którego CORONA Serwis jest autoryzowanym przedstawicielem na terenie kraju.

    Na tegorocznym stoisku można było zobaczyć i osobiście przetestować urządzenia do skutecznej komunikacji w strefach zagrożonych wybuchem. Zarówno eksperci z i.safe Mobile, jak i CORONA Serwis byli do dyspozycji podczas całych targów .    Grupy produktowe powiązane z tematem wpisu: