background

Kariera

Jesteś zaangażowany, pełny pozytywnej energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy? W takim razie idealnie pasujesz do naszego zespołu. U nas możesz liczyć na szereg udogodnień, które pozwolą Ci w pełni rozwinąć Twój potencjał i zdobyć nowe, cenne doświadczenie.

Rozwijaj się z nami!

CORONA to wyjątkowe miejsce pracy, gdzie wieloletnia tradycja i doświadczenie przenikają się z innowacjami zmieniającymi polski przemysł

Szkolenia wdrożeniowe

Każdy nasz pracownik może liczyć na pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych oraz międzynarodowych.

Przyjazna atmosfera

Kreatywny zespół sprawi, że do pracy będziesz przychodzić z szerokim uśmiechem. My po prostu lubimy ze sobą pracować.

Przejrzyste warunki pracy

Zatrudniamy w oparciu umowy o pracę, a wszystkie warunki zatrudnienia poznasz na samym początku.

Spotkania integracyjne

Dbamy o to, żeby nasz zespół był zgrany, dlatego spędzamy ze sobą również czas po pracy.

Coś na ząb

Jesteś zabiegany i często nie masz czasu, żeby pamiętać o dobrym odżywianiu? U nas w każdy wtorek zjesz domowy obiad a codziennie możesz liczyć na świeże owoce. Zawsze znajdzie się też coś słodkiego.

Wyposażone stanowisko pracy

Twoje stanowisko pracy zostanie przygotowane tak, żeby kwestie techniczne nigdy nie hamowały Twojego zapału do pracy.

Aktualne oferty pracy

Poniżej znajdziesz oferty pracy, na które obecnie rekrutujemy. Nie widzisz oferty, która Cię interesuje, ale chcesz zostać członkiem naszego Zespołu? Dajmy sobie szansę – koniecznie wyślij swoje CV na: rekrutacja@corona.org.pl. Jeśli będziemy mieli coś interesującego, na pewno się do Ciebie odezwiemy.

Jesteś zaangażowany, pełny pozytywnej energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy? W takim razie idealnie pasujesz do naszego zespołu. Aplikuj!