background

CORONA na Targach PLASTPOL

Eksperci CORONA Serwis byli obecni na targach PLASTPOL'23. Zmieniacze sit, pompy, masterbatche - to odwiedzający zobaczyli na naszym stoisku.

corona maag

Eksperci CORONA Serwis wraz z partnerami z MAAG Group oraz IKV spotkali się z przedsiębiorcami z branży tworzyw sztucznych podczas tegorocznych Targów PLASTPOL.


Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL odbyły się po raz 27. Wydarzenie miało miejsce 22-26 maja i jest jednym z największych tego typu dedykowanych szeroko-pojętej branży tworzyw sztucznych. To idealna okazja do weryfikacji tego, co aktualnie dzieje się w branży, wymiany kontaktów i doświadczeń między przedsiębiorcami. Targi stwarzają także przestrzeń do poszerzenia swojej wiedzy w tym zakresie.

Po kilku latach przerwy na targach swoje stoisko miała także firma CORONA Serwis.

W tym roku na naszej powierzchni targowej gościliśmy naszych partnerów z firmy MAAG Group oraz IKV – informuje Wiesław Jobczyk, prezes zarządu CORONA Serwis. – To producenci, których produkty i rozwiązania od lat, jako wyłączny dystrybutor, wdrażamy na rodzimym rynku. Nasz udział w targach PLASTPOL był okazją do bezpośredniego porozmawiania z naszymi ekspertami i zobaczenia niektórych urządzeń na własne oczy. Na nasze stoisko sprowadziliśmy m.in. zmieniacz sit czy pompy do pracy z wytłaczarką – podkreśla. Jak dodaje stoisko firmy cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród gości targów.

Rozwiązania dla branży tworzyw sztucznych od CORONA

Przypomnijmy, że CORONA Serwis od lat zajmuje się wdrażaniem na polskim rynku najnowocześniejszych rozwiązań technicznych m.in. w branży tworzyw sztucznych. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku gwarantując produkty wyłącznie najwyższej jakości. Nasi specjaliści pomagają dobierać rozwiązania dedykowane nawet do bardzo wymagających instalacji, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się znajdujące się w naszej ofercie wysokiej jakości pompy zębate do pracy z wytłaczarką, zmieniacze sit, pulweryzatory, granulatory czy ekstrudery. Posiadamy także szeroki wybór masterbatchy i dodatków do tworzyw sztucznych. Jesteśmy autoryzowanymi przedstawicielami na terenie Polski takich producentów jak m.in. MAAG Group czy IKV Innovative Kunststoffveredelung GmbH.


Opublikowany w: News