background

Praca – Business Development Manager

Jesteś zaangażowany, pełny pozytywnej energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy? W takim razie pasujesz do naszego zespołu. Aplikuj!

Spis treści

    Do naszego powiększającego się Zespołu w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko Business Development Manager.

    Twój zakres obowiązków:

    • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
    • profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferty produktowej,
    • realizacja założonych celów sprzedażowych,
    • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów z sektora przemysłowego oraz budowanie trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
    • prowadzenie analiz rynku oraz monitorowanie trendów i konkurencji w celu identyfikacji nowych obszarów i potencjalnych klientów,
    • opracowywanie i negocjowanie umów handlowych oraz przygotowywanie ofert, odpowiadających na potrzeby i oczekiwania klientów,
    • bezpośredni kontakt z klientami w sprawie ustaleń technicznych i merytorycznych dotyczących realizacji zleceń.

    Nasze wymagania:

    • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne podejście do rozwiązywania problemów,
    • zdolność nawiązywania i budowania długotrwałych oraz partnerskich relacji z klientem oraz identyfikacja ich potrzeb,
    • umiejętność planowania i realizacji strategii sprzedaży produktów,
    • umiejętność samodzielnego działania oraz gotowość do podróży służbowych.

    To oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • bardzo dobrą atmosferę pracy,
    • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,
    • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport Fit&More.

    Administratorem danych jest CORONA Serwis Sp. z o.o. S.k. z siedzibą ul. Johna Baildona 16/27, 40-115 Katowice. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Zgoda na przyszłe rekrutacje: „[ ] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez {nazwa firmy} moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.” Informujemy również o możliwości wglądu, skorygowania lub usunięcia swoich danych osobowych.

    Informacja dotyczące stanowiska

    • Miejsce pracy: Katowice
    • Rodzaj umowy: Umowa o pracę
    • Rekrutacja: Na miejscu / online
    • Oferta ważna do: 15.05.2024 r.
    • Etat: Pełen etat
    • Praca stacjonarna: Tak - z wyjazdami służbowymi

    Informacje kontaktowe
    Godziny otwarcia
    • Poniedziałek-Piątek:07:30 - 16:30