Menu Zamknij

Kariera w CORONA Serwis

Dlaczego warto u nas pracować?

Jesteś zaangażowany, pełny pozytywnej energii i chętnie uczysz się nowych rzeczy? W takim razie idealnie pasujesz do naszego zespołu. U nas możesz liczyć na szereg udogodnień, które pozwolą Ci w pełni rozwinąć Twój potencjał i zdobyć nowe, cenne doświadczenie.

succulent

Szkolenia wdrożeniowe

Każdy nasz pracownik może liczyć na pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz możliwość odbywania szkoleń wewnętrznych oraz międzynarodowych.

succulent

Przyjazna atmosfera

Kreatywny zespół sprawi, że do pracy będziesz przychodzić z szerokim uśmiechem. My po prostu lubimy ze sobą pracować.

succulent

Przejrzyste warunki pracy

Zatrudniamy w oparciu umowy o pracę, a wszystkie warunki zatrudnienia poznasz na samym początku.

succulent

Spotkania integracyjne

Dbamy o to, żeby nasz zespół był zgrany, dlatego spędzamy ze sobą również czas po pracy.

succulent

Coś na ząb

Jesteś zabiegany i często nie masz czasu, żeby pamiętać o dobrym odżywianiu? U nas w każdy wtorek zjesz domowy obiad a codziennie możesz liczyć na świeże owoce. Zawsze znajdzie się też coś słodkiego.

succulent

Wyposażone stanowisko pracy

Twoje stanowisko pracy zostanie przygotowane tak, żeby kwestie techniczne nigdy nie hamowały Twojego zapału do pracy.

CORONA to wyjątkowe miejsce pracy, gdzie wieloletnia tradycja i doświadczenie przenikają się z innowacjami zmieniającymi polski przemysł.

Stwarzamy warunki rozwoju zarówno dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, jak również dla osób mających już spore doświadczenie. Dzięki starannemu procesowi rekrutacji, nasza kadra gwarantuje klientom usługi na najwyższym poziomie, a nasi pracownicy mogą rozwijać swój potencjał w firmie o bardzo silnej pozycji na rynku. Od prawie 30 lat współpracujemy z najlepszymi specjalistami z całej Europy i reprezentujemy najbardziej renomowanych producentów. Nie boimy się także wdrażać pionierskich projektów z zakresu zabezpieczeń przeciwwybuchowych. Jeśli chcesz zostać częścią naszego zespołu, koniecznie zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacji.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Dzieli Cię od tego tylko kilka prostych kroków. Zobacz, jak wygląda nasz proces rekrutacji.

Pin It on Pinterest