Menu Zamknij

Hold on, our website is loading...

PANEL ROZRYWNY

TYP: Ex-Cover

CHARAKTERYSTYKA:

Niefragmentujący panel rozrywny typu HI to wysokiej klasy płyta bezpieczeństwa zaprojektowana przez firmę Fike w celu zapewnienia najwyższej ochrony dla urządzeń przemysłowych.

Panele rozrywne Fike typu HI są dostępne w następujących podtypach, z których każdy oferuje rozwiązania dla specyficznych aplikacji i branży przemysłowej:

excover osłonka corona serwis

Płyty bezpieczeństwa są często używane aby zabepieczyć sprzęt w przemyśle przed dewastującą siłą eksplozji i wybuchów. W tych aplikacjach, gdzie zastosowane są płyty bezpieczeństwa a czynniki zewnętrzne takie jak brud, śnieg, wiatr i lód mogą zakłócić ich pracę lub tam, gdzie wentylatory i klimatyzatory są używane do bezpiecznego obiegu powietrza, zaleca się stosowanie osłon typu „Ex-Cover”

Jeżeli płyty bezpieczeństwa zamontowane są na górze lub dachu zbiornika, np.: kotła, wtedy osłona gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo tak, aby personel nie mógł wpaść do środka. Fike Ex-Cover oferuje lekką konstrukcję, która jest odporna na korozję oraz zapewnia ochronę płyt bezpieczeństwa, redukując efekty brudu, wiatru, śniegu i podobnych czynników, do absolutnego minimum. Przy czym osłona Ex-Cover nie zakłóca w żadnym stopniu pracy płyty bezpieczeństwa. Ex-Cover jest tak skonstruowany, aby nie zakłócać w żaden sposób pracy płyt bezpieczeństwa i pomoże także w zredukowaniu potrzeb przeglądów.

Ex-Cover został tak zaprojektowany, aby umożliwić montaż ekranów akustycznych oraz osłon termalnych. Ex-Cover jest zaprojektowany i testowany zgodnie z ATEX 100a (Wymagania Dyrektywy Europejskiej 94/9/EC).

Pin It on Pinterest